Piękna Rumianka tym razem na konkursie w Chinach

16 maja 2012r. | Drukuj

Anna Jamróz, Miss Polski 2009 po raz trzeci reprezentowała nasz kraj na światowym konkursie piękności. Zajęła wysoką pozycję, piąte miejsce w konkursie Miss Oriental Tourism2012 w Chinach. Udział brały 52 kandydatki z całego świata.

8 maja w Chinach Anna Jamróz reprezentowała Polskę na konkursie Miss Oriental Tourism 2012. Była to pierwsza edycja tego konkursu. Do Chin przyjechały 52 kandydatki z różnych stron świata. Ania ostatecznie zajęła piąte miejsce. Za najładniejszą uczestniczkę jurorzy uznali Miss Litwy Kristinę Zukauskaite. Drugie miejsce zajęła reprezentantka Syberii Olga Portnova, a trzecie delegatka gospodarzy z Chin.

fot. Facebook: Globmiss

 Anna Jamróz początkowo została wybraną Miss Polski 2009, następnie reprezentowała Polskę na konkursie Miss Świata 2009, gdzie została zakwalifikowana do 16 najpiękniejszych kobiet świata. Udział w Miss World 2009 brało 112 kandydatek. Znaleźć się w ścisłej 16 to ogromny sukces. W Miss Supranational 2010, który odbył się w Płocku na 66 biorących udział w konkursie dziewczyn Ania zakwalifikowała się do top 20 i zdobyła tytuł Miss Supranational Europe 2010. Anna Jamróz mieszka w Rumi. Tam też ukończyła I Liceum Ogólnokształcące. Jest studentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim.

Galeria

fot. facebook Globmiss


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. eko pisze:

    Polka jest najładniejsza ! Aniu, gratulacje !!!!!

Dodaj komentarz