Brat Jimiego Hendrixa zagra w Lęborku

15 maja 2012r. | Drukuj

Leon Hendrix, młodszy brat legendarnego Jimiego Hendrixa, zagra koncert w Lęborku. Na to niebywałe muzyczne wydarzenie Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza 20 maju.

mat. prasowe

Leon Hendrix to młodszy brat Jimiego Hendrixa, uważanego za najwybitniejszego i najbardziej wpływowego gitarzystę w historii muzyki rockowej. W kwietniu i w maju 2012 roku gitarzysta wystąpi w Polsce ze swoim zespołem The Leon Hendrix Band. Na jego trasie nie zabraknie również Lęborka. Na fanów rocka czeka olbrzymi zastrzyk rockowych rytmów i mocnego brzmienia, a także okazja spotkania z gwiazdą tej muzyki.

– To będzie święto dla wszystkich fanów bluesa i rocka – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata. – Jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby spotkać się i posłuchać brata najwybitniejszego gitarzysty w historii muzyki rockowej. Leon zagra w trakcie koncertu utwory swojego sławniejszego brata. Cały koncert będzie poświecony pamięci Jimiego Hendrixa.

Leon Hendrix, tak jak jego legendarny brat, jest gitarzystą. Leon przez ostatnich kilka lat występował wraz z zespołem The Magic Carpet Ride. Obecnie jest liderem The Leon Hendrix Band, który w 2006 r. wydał album „Keeper of the Flame”.
Na koncercie w Lęborku nie zabraknie wykonania takich przebojów jak: „Hey Joe”, „Little Wing” czy „All Along the Watchtower”.

Koncert odbędzie się w niedzielę 20 maja 2012 roku w sali LCK „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12. Początek o godzinie 20:00. Bilety w cenie 30 i 35 złotych dostępne są w kasie kina oraz w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy Al. Niepodległości 6. Zachęcamy do wcześniejszego nabywanie wejściówek.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz