Próbowali ukraść włazy od studzienek

14 maja 2012r. | Drukuj

W piątek, w nocy policjanci z Lęborka zatrzymali w pościgu 2 mężczyzn, którzy kradli włazy od studzienek kanalizacyjnych. Za kradzież grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. archiwum

– Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kradli włazy do studzienek kanalizacyjnych. Do zatrzymania doszło w piątek, w nocy na ul. Skłodowskiej gdy policjanci podczas patrolu zauważyli dwóch mężczyzn niosących włazy – mówi asp. Daniel Pańczyszyn, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku. Na widok radiowozu mężczyźni próbowali uciekać jednak natychmiast zostali złapani. Obaj zatrzymani byli pijani. 19 i 20 letni złodzieje byli już wcześniej znani lęborskiej policji za swoją przestępczą przeszłość i noc spędzili w komendzie. Po wytrzeźwieniu obaj mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży.

Za kradzieży mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz