Finał Stryjewskiego

23 listopada 2010r. | Drukuj

Ponad 300 tekstów wpłynęło na konkurs literacki im. Mieczysława Stryjewskiego. Wśród nich znajdują się utwory poetyckie i proza.

Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Mieczysława Stryjewskiego w Lęborku to już tradycja. W tym roku po raz dwudziesty piąty jury składające się z wybitnych lęborskich twórców i znawców literatury nagrodzi artystów rywalizujących w kilku kategoriach. Nagrodę główną Grand Prix za najbardziej nowatorski utwór ufundował patron honorowy konkursu Marszałek Województwa Pomorskiego.

Uroczysty finał odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 17.00 w Lęborskim Centrum Kultury. W programie uroczystość, oprócz rozdania nagród finalistom, przewidziano także Turniej Jednego Wiersza. Organizatorzy zaplanowali koncert piosenek Marka Grechuty w wykonaniu grupy Dzień Dobry oraz kiermasz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Lwiątko” w Lęborku.

Podczas imprezy będzie można także nabyć publikację z nagrodzonymi utworami.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz