Morze, Góry i Mazury! [ZDJĘCIA]

08 maja 2012r. | Drukuj

Pod takim tytułem odbyła się w Łebie kilkudniowa impreza majówkowa. Do kurortu przyjechali turyści z całego kraju i zagranicy, spragnieni wypoczynku nad polskim morzem.

fot. UM Łeba

Samorząd lokalny wraz z Radiem Zet, sponsorami, którymi byli m.in. przedsiębiorcy miasta Łeby, ufundował swoim gościom wiele niespodzianek.

Zabawa polegała na wypełnianiu kart uczestników, zbieraniu punktów za noclegi, posiłki w lokalnych barach, atrakcje turystyczne i pobyty w SPA. Każdy z gości mógł wygrać również nagrody rzeczowe, pobyty weekendowe, czy usługi w centrach urody. W tym samym czasie podobna zabawa odbywała się w Szczyrku i Mikołajkach.

Inicjatywa, jak nas poinformowali pracownicy Informacji Turystycznej, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nie było gościa, który w trakcie konkursu nie wygrałby nagrody. Do wzięcia były plecaki, namioty, torby turystyczne oraz przede wszystkim pobyty weekendowe. Turyści z Łeby wygrane pobyty spędzą w Szczyrku lub Mikołajkach, a turyści z tych dwóch miejscowości w Łebie. Jest to nie tylko forma zabawy, ale możliwości rozreklamowania uroków miejscowości biorących w niej udział.

Akcentem promocyjnym było także informowanie przez redakcję radia o atrakcjach, wydarzeniach i walorach tych trzech miejscowości. W następnym roku władze miasta planują powtórzyć wydarzenie.

Ewa Horanin

Galeria

fot. UM Łeba


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz