Czołowe zderzenie w Piaśnicy

07 maja 2012r. | Drukuj

W piątek 4 maja doszło do czołowego zderzenia samochodów marki daewoo i fiata na krzyżowaniu z wojewódzką nr 218. W wyniku wypadku cztery osoby trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę na drogach.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Pucku

W miniony piątek po godz. 13.00 w Piaśnicy na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 218 doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym ucierpiały cztery osoby pozostające nadal w szpitalu. Jak wstępnie ustalili policjanci 19-letni kierowca daewoo mieszkaniec gm. Kosakowo jechał z czterema osobami na pokładzie z Wejherowa w kierunku Krokowej. Chcąc unikną uderzenia w tył pojazdu poprzedzającego zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka fiatem. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały cztery osoby: kierowcy obu samochodów oraz dwójka pasażerów daewoo. Kierujący byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku oraz apelują o większą rozwagę na drogach. Bardzo często takie wypadki kończą się tragicznie. Tylko jazda zgodna z przepisami, stosowanie zasady ograniczonego zaufania w stosunku do innych użytkowników dróg pozwoli na bezpieczne podróżowanie.

Galeria

fot. Komenda Powiatowa Policji w Pucku

 

 

 

 


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz