Majówka z jachtami w Sopocie

30 kwietnia 2012r. | Drukuj

W dniach 1-3 maja 2012 roku na sopockiej Marinie odbędzie się majówka pod hasłem Sopot Nautical Days 2012 pod którym kryje się dobra muzyka na żywo, jachty i relaks.

mat. prasowe

Impreza Nautical Days to, jak określają ją sami organizatorzy, wydarzenie mające charakter żeglarskiego festiwalu połączonego z regatami i prezentacji jachtów polskich i zagranicznych producentów, jednak wielorakość i różnorodność proponowanych atrakcji z pewnością zainteresuje nie tylko zdeklarowanych wielbicieli morskich przygód. Stały punkt programu na każdy dzień imprezy przewiduje prezentację najnowszych jachtów oraz kajaków morskich.

Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów relaksacyjnych oferowanych przez Sopot Sheraton SPA. Najmłodsi goście będą mieli szansę sprawdzić się w licznych zabawach i konkursach sprawnościowych. Zaplanowano również zawody (regaty) katamaranów, dziennikarzy oraz towarzyskie. Ponadto 2-go maja zaprezentowana zostanie nowa karetka wodna. Dopełnieniem wspaniałej atmosfery będzie codziennie muzyka grana na żywo oraz degustacja regionalnych potraw kaszubskich.


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz