Wejściówki na treningi Hiszpanów w Gniewinie

30 kwietnia 2012r. | Drukuj

Urząd Gminy w Gniewinie będzie rozdawać wejściówki na treningi Hiszpańskiej drużyny według ustalonych zasad. Aby móc obejrzeć Publiczną Sesję Treningową Reprezentacji Hiszpanii należy wypełnić formularz.

www.gotisgniewino.pl

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem otwartymi treningami Hiszpanii, Urząd Gminy Gniewino opracował zasady ubiegania się o wejściówki. Każdy kto chce obejrzeć jak trenują Hiszpanie musi najpierw wysłać swoje zgłoszenie. Jedna osoba może ubiegać się o maksymalnie dwie wejściówki. – W przypadku gdy ilość zgłoszeń przewyższy ilość posiadanych przez nas wejściówek, zostanie przeprowadzane losowanie, którego dokona powołana komisja. Osoby, które zostały wylosowane zostaną powiadomione mailowo lub telefonicznie. – informują urzędnicy UG Gniewino.

O terminie i miejscu odbioru wejściówek informacja podana zostanie na przełomie maja i czerwca na stronie internetowej www.gniewino.pl. Otwartych treningów będzie aż 8. Hiszpanie trenować będą z rana i pod wieczór. Pierwszy już 06.06.2012 o godz. 10.30. Zgłoszenie należy wysłać na adres e-mailem ticket@gniewino.pl, lub zgłosić się osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Gniewino ul. Pomorska 20/4, w godzinach pracy urzędu i na formularzu zgłoszeniowym udostępnionym na stronie internetowej UG Gniewino, do 21 maja 2012 r. złożyć swoją aplikację.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Światowy Dzień Zwierząt. Pomoc lęborskim kociakom
26 października odbędzie się targ „Mój rynek” w Karżnicy
W Gminie Linia uczniowie strajkowali w obronie języka polskiego. Teraz upamiętniono ich odwagę
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na kolędę kaszubską
Rozpoczął się nowy rok akademicki 2019/2020 na Uniwersytecie Gdańskim. Uczelnia świętuje jubileusz 50-lecia
Sopot zwyciężył w Rankingu Samorządów 2019
Lęborscy harcerze oddali hołd polskim spadochroniarzom poległym pod Arnhem
Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową na Kaszubach

Najnowsze komentarze