Akcja bezpłatnego czipowania psów w Redzie

27 kwietnia 2012r. | Drukuj

Od 4 maja rusza w Redzie akcja bezpłatnego czipowania psów. Mieszkańcy mają do wyboru dwie lecznice weterynaryjne.

www.animalia.pl

W jednej z wybranych lecznic w Redzie właściciele czworonogów mogą bezpłatnie zaczipować swojego pupila. Jest to dobra metoda aby uniknąć trwałego zaginięcia zwierzęcia. Wszyscy właściciele psów mieszkający na terenie miasta Redy są zobowiązani do trwałego oznakowania swojego pupila. Wykonać to można w:

1. Przychodni Weterynaryjnej S.C. Jerzy Podgórski, Andrzej Szczypior 84-240 Reda, ul. Derdowskiego 27, od poniedziałku do piątku w godz. 900 – 1200 i 1700 – 1900 a w sobotę od godz. 900 do godz. 1100.

2. Gabinecie Weterynaryjnym 84-240 Reda, ul. Jesionowej 5, od poniedziałku do piątku w godz. 1100 – 1800, w sobotę od godz. 900 do godz. 1400.

Warunkiem bezpłatnego zaczipowania psa jest wypełnienie przez właściciela wniosku o wykonanie zabiegu elektronicznego oznakowania zwierzaka. Wnioski znajdują się w wyżej wymienionych lecznicach dla zwierząt w Redzie.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz