Koncert Andrzeja Piasecznego w Rumi

26 kwietnia 2012r. | Drukuj

W Rumi na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaśpiewa Andrzej Piaseczny „Piasek”. Koncert 3 maja o godzinie 18.00 Przed koncertem festyn rekreacyjno-sportowy z okazji obchodów 3 maja.

mat. prasowe

Koncert Andrzeja Piasecznego będzie zakończeniem dnia obchodów 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Uroczystości w Rumi rozpoczną się mszą świętą o godzinie 9.30. O 14 mieszkańcy będą mogli świętować na wspólnym festynie rekreacyjno-sportowym na stadionie w Rumi. W przypadku złych warunków atmosferycznych koncert Piaska przeniesiony zostanie do Hali Widowiskowo Sportowej MOSiRu.

 Andrzej Piaseczny przez 4 lata związany był z zespołem Mafia. W 1996 roku ukazał się ostatni album Piaska z Mafią. Również tego samego roku ukazał się debiutancki album solowy, saksofonisty Roberta Chojnackiego pt. Sax & Sex nagrany z udziałem Piasecznego. Rok później wokalista zaczął swoją solową karierę, gościnnie zapraszał i nagrywał piosenki z innymi polskimi muzykami, między innymi Natalią Kukulską, Ewą Bem. Od 2008 roku artysta współpracuje z Sewerynem Krajewskim, który współtworzył m.in. płytę Spis rzeczy ulubionych. W 2011 roku objął funkcję jurora w programie The Voice of Poland. Andrzej Piaseczny jest zdobywcą licznych nagród w kategorii najlepszy wokalista czy przebój roku. Ostatni album ukazał się w styczniu bieżącego roku i nosi tytuł „To co dobre”

mat. prasowe


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz