Darmowy internet w Wejherowie

25 kwietnia 2012r. | Drukuj

Darmowy dostęp do internetu bezprzewodowego będzie możliwy w okresie wiosenno-letnim na wejherowskim rynku. Zapewni to jedna z lokalnych firm teleinformatycznych.

www.wejherowo.pl

Tak jak w roku ubiegłym, w okresie wiosenno-letnim można będzie na wejherowskim rynku korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci internetowej typu Hot Spot. Sprzęt oraz łącze internetowe zapewniła lokalna firma teleinformatyczna „Network Systems”. Firma będzie również zarządzała Hot Spotem. Wytyczne, jakimi należy się kierować, podał Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. – prędkość łącza dla poszczególnego użytkownika ma wynosić 256 kbit/s, dzienny limit następujących po sobie 24 godzin – 60 minut, natomiast miesięczny limit pobieranych danych – 750 MB. Wszyscy, którzy przysiądą w kawiarence, na ławce na rynku w Wejherowie będą mogli surfować po internecie bez żadnych kosztów w swoich laptopach, palmtopach, telefonach komórkowych i innych urządzeniach wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową co w obecnych czasach jest już standardem.


Opublikowano w: TechnologieWejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz