Coraz więcej połączeń z Gdańska

24 kwietnia 2012r. | Drukuj

OLT Express uruchomi w tym roku 13 nowych międzynarodowych połączeń z gdańskiego lotniska. Z końcem października codziennie będzie mogli polecieć do Hamburga, Kolonii/Bonn, Amsterdamu, Brukseli, Memmingen i Londynu.

fot. OLT Express

Od 29 października trzy razy w tygodniu polecimy także do Frankfurtu-Hahn – w poniedziałki, środy i piątki oraz do Rzymu – we wtorki, piątki i niedziele. Dwa razy w tygodniu zaplanowano połączenia do Wenecji – w poniedziałki i czwartki, Werony – we wtorki i soboty, do Marsylii – w czwartki i niedziele oraz do Paryża – w środy i soboty. Raz w tygodniu – w piątki – będziemy mogli polecieć z Gdańska do Reykjaviku. OLT Express proponuje aż 13 nowych połączeń z Gdańska – do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Francji, Holandii, a nawet Islandii. Międzynarodowe połączenia obsługiwane będą samolotami Airbus A320 i A319. Na początku kwietnia przewoźnik rozpoczął loty z Gdańska do Warszawy, Katowic, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Od 7 maja rozpoczną się loty do Krakowa.
Linie OLT Express powstały w ubiegłym roku z połączenia dwóch spółek OLT Jetair oraz Yes Airways. Właścicielem linii jest firma Amber Gold z Gdańska.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz