Gdynia: Zmiany w ruchu drogowym

20 kwietnia 2012r. | Drukuj

Dzisiaj (20.04) zamknięte będą dla ruchu kołowego Droga Gdyńska od ul. Kieleckiej w kierunku ul. Wielkopolskiej oraz dla ruchu samochodowego i pieszych przejazd kolejowy w ciągu ul. Puckiej pomiędzy ulicami Chylońską i Hutniczą.

fot. archiwalna

W związku z modernizacją torów kolejowych od godz. 7.00 w dniu 20 kwietnia do godz. 6.00 w dniu 30 kwietnia zamknięty dla ruchu samochodowego i pieszego będzie przejazd kolejowy w ciągu ul. Puckiej pomiędzy ulicami Chylońską i Hutniczą. Objazd odbywał się będzie przejazdem kolejowym w ciągu ul. Północnej.

Zmiany dotyczyć będą również zamknięcia Drogi Gdyńskiej w związku z modernizacją wiaduktu drogowego na wysokości Centrum Handlowego „REAL”. Od godz. 9.00 w dniu 20 kwietnia zamknięta będzie Droga Gdyńska od ul. Kieleckiej w kierunku ul. Wielkopolskiej. Objazd będzie wyznaczony al. Zwycięstwa i ul. Kazimierza Górskiego.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz