Eologiczny upominek za elektrośmieci

14 kwietnia 2012r. | Drukuj

Port Handlowy CH Auchan w Rumi wraz z Eko Doliną organizują akcję „sadzonka za elektrośmieci”. Każdy kto w sobotę 14 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 przyniesie makulaturę lub elektrośmieci na parking Portu Rumia w pobliżu wejścia Hel otrzyma sadzonkę.

mat. prasowe

Burmistrz Miasta Rumi objęła patronatem imprezę organizowaną przez Port Handlowy Auchan Rumia i Eko Dolinę pod nazwą „Zielono mi”. Impreza rozpocznie się dzisiaj tj. 14 kwietnia i potrwa do niedzieli. W sobotę będą zbierane wszystkie niepotrzebne urządzenie na prąd lub baterie, baterie, akumulatory i świetlówki oraz makulatura. Za oddany surowiec każda osoba otrzyma ekologiczny upominek: sadzonki kwiatów i krzewów oraz ekologiczną torbę wielokrotnego użytku. W niedziele, 15 kwietnia, najmłodsi będą mogli obejrzeć spektakl z cyklu „Niedziela jak z bajki”, pt. „Śmieciotek”. Spektakle i warsztaty teatralne dla dzieci odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca. „Śmieciotek” będzie drugim z cyklu przedstawieniem. Najmłodszych Port Rumia CH Auchan zaprasza w niedzielę od godziny 13.00 do 18.00.

Kolejna akcja z cyklu „sadzonka za elektryczność” w Porcie Rumia 21 kwietnia.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz