OLT Express poszerza swoją ofertę o wypożyczalnię

12 kwietnia 2012r. | Drukuj

Nowy przewoźnik OLT Express od tego roku wszedł na rynek lotniczy z szeroką siatką połączeń krajowych oraz niskimi cenami. Nowym pomysłem linii lotniczych to wypożyczalnia samochodów osobowych dla klientów korzystających z połączeń przewoźnika.

fot. materiały prasowe/Otwarcie Terminala T2 w Gdańsku

Kompleksowa usługa OLT Express wydaje się być bardzo konkurencyjna. Przewoźnik oferuje przeloty krajowe w niskich cenach do tego od maja pasażerowie skorzystający gdańskiej linii lotniczej będą mogli wypożyczyć samochód w cenie 40 i 60 zł za dobę. W swojej flocie OLT Express posiada 300 samochodów marki Renault Clio i Mini. Pierwsza wypożyczalnia ruszy w maju w Gdańsku, jednak docelowo mają być w każdym polskim mieście w których operuje przewoźnik. Od początku roku OLT Express sprzedał 150 tysięcy biletów, a do jego końca prognozuje obsłużyć 1,3 mln pasażerów. Od początku kwietnia, w pierwszych 10 dniach lotów na nowych trasach, przewoźnik wykonał 268 operacji lotniczych i przewiózł 12 600 pasażerów.

Po ofercie połączeń krajowych i wypożyczalni samochodów kolejną propozycją będzie uruchomienie połączeń międzynarodowych. Dokładną informację firma poda w kwietniu. – jeszcze w kwietniu odbędą się konferencje w miastach, z których uruchomione zostaną połączenia zagraniczne – zapowiada przewoźnik OLT Express.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Tomek pisze:

    Mamy lipiec, a wypożyczalnia nie działa…

Dodaj komentarz