Bezpłatne konsultacje lekarskie

10 kwietnia 2012r. | Drukuj

„Białe soboty” – bezpłatne konsultacje lekarskie. Porady dotyczące bezpieczeństwa zdrowotnego w podróży będzie można uzyskać 14 i 21 kwietnia, o godz. 9.00-14.00 w Przychodnia Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.

www.sxc.hu

Na konsultacje zapraszane są osoby, które planują wyjazd do krajów tropikalnych między innymi do Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej czy Azji Południowej. W trakcie spotkania zainteresowani otrzymają niezbędne informacji w zakresie profilaktyki uwzględniające nie tylko kraj podróży, ale również charakter wycieczki, aktywność podejmowaną podczas podróży, wiek podróżującego oraz jego indywidualne wskazania zdrowotne. Warto pamiętać, że jednym z najlepszych sposobów zapobiegania chorobom zakaźnym są szczepienia ochronne. Najlepiej zacząć się szczepić na 6-8 tygodni przed wyjazdem. W czasie podróży należy unikać picia nie uzdatnionej wody, spożywania surówek i ulicznego jedzenia. Jeżeli czegoś nie można obrać lub ugotować, to lepiej tego nie jeść.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 58 69 98 683.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz