Bitwa na farbę w lany poniedziałek [ZDJĘCIA]

10 kwietnia 2012r. | Drukuj

Zamiast wody farba, zamiast przypadkowych osób grupa dziewcząt i chłopaków „walczących” między sobą. W miniony, świąteczny Lany poniedziałek w Gdańsku zorganizowano bitwę przy użyciu kolorowych farb. Czy to tradycja XXI wieku?

strona facebook firmy Cropp/fot. Dominik Staniszewski

„100 dziewczyn wyrównujących rachunki z dzieciństwa i 100 chłopaków broniących tradycji i honoru. Specjalnie przygotowane pole walki, setki ciuchów i gadżetów do rozdania, zagrzewająca do boju muzyka grana przez DJ-a i DWA TYSIĄCE litrów kolorowej farby”. – w ten sposób organizatorzy zachęcali do udziału w bitwie na farbę dokładnie CROPP Colour Fight 2012. 9 kwietnia 2012 roku w Gdańsku, w okolicach Centrum Stocznia Gdańska spotkała się grupa osób do których należały dziewczyny mszczące się na chłopakach za te wszystkie Śmigusy, gdy musiały uciekać przed wiadrami pełnymi wody i chłopacy walczący o to, by nikt nie splamił męskiego honoru. Efekt był wyjątkowy i wizualnie niespotykany.

Galeria

strona facebook firmy Cropp/fot. Dominik Staniszewski

 


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz