Majówka w Łebie z Radiem Zet

02 maja 2012r. | Drukuj

W tym roku majówka w Łebie organizowana będzie wspólnie z Radiem ZET oraz zaprzyjaźnionymi miastami Szczyrkiem i Mikołajkami pod hasłem „Morze, Góry i Mazury”. Organizatorzy zaplanowali ciekawe gry plenerowe.

mat.prasowe

Akcja rozpoczyna się już 28 kwietnia (sobota) i potrwa do 6 maja (niedziela). W każdej miejscowości powstanie lista miejsc, które wezmą udział w zabawie.

Gracze na pobranych w Informacji Turystycznej kartach konkursowych, będą zbierać naklejki z punktami i wymieniać je na nagrody, wybierając określoną rzecz z puli nagród ufundowanych przez Radio ZET, HI-TEC, miasta Łeba, Szczyrk i Mikołajki oraz partnerów akcji, przypadającej na określony dzień.

Naklejki zdobyć będzie można za usługi świadczone przez lokalnych przedsiębiorców: noclegi, gastronomię, korzystanie z atrakcji, zakup pamiątek oraz zakupy w pozostałych sprzedaży i punktach usługowych, które zgłoszą chęć uczestnictwa – naklejki przedsiębiorcy pobierać będą w informacji turystycznej i wręczać swoim gościom.

Więcej informacji pod numerem +48 504 247 615 oraz e-mail [email protected].


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz