Zatrzymano prześladowcę Kasi Tusk?

06 kwietnia 2012r. | Drukuj

Prześladowca córki premiera został zatrzymany przez policję, jest to syn znanej osoby z show biznesu – nieoficjalnie dowiedział się „Wprost”. Prokuratura nie potwierdza tych informacji.

fot. blog Kasi Tusk/www.makelifeasier.pl

Kasia Tusk złożyła do sopockiej policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu 28 marca, 4 kwietnia stalker został zatrzymany – podaje „Wprost”. Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Sopocie st. sierż. Karina Kamińska nie chciała oficjalnie potwierdzić tych informacji. – Prowadzone są przesłuchania w tej sprawie – powiedziała jedynie reporterom „Wprost”. Natomiast Wojciech Szelągowski z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku powiedział w TVN 24, że – W śledztwie sopockiej prokuratury nikogo nie zatrzymano ani nie postawiono zarzutów. Według informacji Gazeta.pl, przesłuchano syna znanego artysty w charakterze świadka, a nie podejrzanego.

Nadzór nad dochodzeniem ma Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. Po czynnościach sprawdzających funkcjonariusze uznali, że istnieje prawdopodobieństwo dokonania stalkingu. Sopocka policja odmawia podania informacji, co dokładnie zawiera zawiadomienie pokrzywdzonej. Dlatego nie znany jest rodzaj stalkingu, czy są to natarczywe telefony, sms-y czy e-maile.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze