Młodzież chce naprawiać swoje miasto

06 kwietnia 2012r. | Drukuj


NaprawmyTo.pl to portal, który pozwala mieszkańcom mapować problemy w przestrzeni publicznej. W jego rozwoju  może teraz
uczestniczyć każdy słupszczanin, zainteresowany jakością przestrzeni,w której żyje i działa. W czwartek  w Centrum Inicjatyw Obywatelskich do akcji włączyły się uczennice słupskich gimnazjów i liceów.

fot. Tomasz Keler

Co łączy słupskie wolontariuszki z uszkodzonym chodnikiem, albo zniszczonym przystankiem? Już niebawem będziemy mogli sami się przekonać. Obecnie trwają wielkie przygotowania do kolejnej akcji, promującej platformę internetową NaprawmyTo.pl W działania czynnie włączyły się uczennice słupskich gimnazjów i liceów. Już za dwa tygodnie zobaczymy efekty ich starań. Portal NaprawmyTo.pl pozwala mieszkańcom mapować problemy w przestrzeni publicznej. Wielką zaletą serwisu jest to, iż w jego rozwoju uczestniczyć może każdy słupszczanin, zainteresowany jakością przestrzeni,w której żyje i działa.

– Zachęcamy do korzystania z serwisu (www.slupsk.naprawmyto.pl) oraz zaglądania na nasz profil na Facebooku. Już niebawem znajdą tam Państwo nowe i interesujące informacje dotyczące naszych działań – mówi Małgorzata Kiernicka ze słupskiego Centrum Inicjatyw Obywatelskich. – Obiecujemy, że będzie ciekawie i twórczo!


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz