Gdynia zaprasza na Śniadanie Wielkanocne

04 kwietnia 2012r. | Drukuj

Ojcowie Franciszkanie i prezydent Gdyni Wojciech Szczurek tradycyjnie zapraszają  wszystkich potrzebujących i osoby samotne na Śniadanie Wielkanocne. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 8.00 w niedzielę (8 kwietnia) w dolnym kościele OO. Franciszkanów (ul. Ujejskiego 40).

www.sxc.hu

Jak co roku dla mieszkańców Gdyni zorganizowane zostanie Śniadanie Wielkanocne. – Na przygotowanym świątecznym stole znajdą się oczywiście świąteczne potrawy, między innymi.: żurek, bigos, sałatka jarzynowa, galaretka z kurczaka, a także wędliny, jaja i ćwikła oraz ciasta. – informują urzędnicy. Oprócz poczęstunku, goście otrzymają również paczki ze słodkościami i artykułami spożywczymi. W przygotowaniach pomoże grupa 100 wolontariuszy. Podobnie jak w poprzednich latach organizatorzy spodziewają się nawet tysiąca gości.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz