Na ulicach Sopotu 500 dodatkowych patroli

03 kwietnia 2012r. | Drukuj

W Sopocie ma być bezpieczniej. 500 dodatkowych patroli na ulicach ma wesprzeć sopocką policję. Prezydent Sopotu przekaże 100 tys zł. na ten cel Miejskiej Komendzie Policji w Sopocie.

fot. Policja Sopot/ Święto policji 2011

W środę, 4 kwietnia o godz. 10.00 Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Komendant Miejski Policji w Sopocie mł. Insp. Roman Borowczak podpiszą porozumienie o dodatkowych patrolach na ulicach miasta. W ramach porozumienia Miasto przekaże Miejskiej Komendzie Policji w Sopocie kwotę w wysokości 100 000 zł. Dzięki temu na ulicach Sopotu pojawi się 500 dodatkowych patroli, które wesprze sopocką policję.

– Zależy nam najbardziej na patrolach w ścisłym centrum miasta, w godzinach nocnych i na monitorowaniu zachowań nieletnich – mówi prezydent Karnowski. Patrole obejmą głównie centrum miasta i odbywać się będą w godzinach nocnych. Patrolujący będą zwracać szczególną uwagę na zapobieganie i ujawnianie przestępstw i wykroczeń związanych z przestrzeganiem godzin otwarcia lokali gastronomicznych i rozrywkowych oraz sprzedażą wyrobów alkoholowych i demoralizacją nieletnich.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz