Pożar traw w Redzie

30 marca 2012r. | Drukuj

Dzięki zaangażowaniu i sprawnej akcji trzech policjantów z Redy pożar traw szybko ugaszony, a tym samym nie dopuścili do zajęcia się ogniem pobliskich domów jednorodzinnych. Policjanci w tym przypadku wykazali się dużym refleksem i sprytem.

fot. policja.pl

W środę około godziny 14.00 w Redzie na ul. Okrężnej dzielnicowi z miejscowego Komisariatu Policji patrolujący okolice zauważyli kłęby dymu unoszącego się w powietrzu. Natychmiast pojechali sprawdzić co się dzieje. Na miejscu zdarzenia zastali palącą się trawę w pobliżu zabudowań mieszkalnych. Ogień wzmagany silnym wiatrem kierował się w kierunku domków jednorodzinnych.

Zagrożenie było ogromne. Policjanci bez chwili namysłu postanowili walczyć z żywiołem. Szybko pobiegli na miejsce pożaru. Do gaszenia używali wiader z wodą, którą udostępnił im jeden z mieszkańców. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom mundurowych szczęśliwie nie doszło do zapalenia się sąsiednich domostw. Po chwili przyjechali także strażacy, który dogasili tlącą się trawę.

 


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz