Mistrzowskie pojemniki na śmieci

28 marca 2012r. | Drukuj

Gmina Gniewino przypomina o zbliżających się Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Świadczą o tym nowe pojemniki na śmieci w kształcie piłki. Ogromnych piłek w gminie stanie sto.

www.gniewino.pl

W gminie Gniewino dopracowuje się każdy szczegół przed spodziewanym przybyciem gości na piłkarskie Mistrzostwa Europy EURO 2012. Nawet pojemniki na śmieci przybrały kształt piłki nożnej. – Na razie zainstalowaliśmy ponad trzydzieści pojemników w kształcie piłek – mówi Mirosław Trocki, z Urzędu Gminy Gniewino. – Docelowo, do końca kwietnia, będzie ich sto. Staną tam, gdzie były dotychczasowe pojemniki, czyli w każdej miejscowości w Gminie, a nawet kilka w miejscach, w których dotąd ich nie było. Śmietniki przystosowane są do segregacji śmieci: osobno na szkło i plastik. Dodatkowo w każdej miejscowości sołeckiej, obok pojemników w kształcie piłek, stanie pojemnik na zużyte baterie (12 szt. w całej gminie).

Na inwestycje nowych pojemników gmina uzyskała dofinansowanie ze środków UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, działanie „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Ania pisze:

    Śmietniki ładnie wyglądają ale są nie praktyczne ponieważ większe przedmioty (np. wiaderko) nie można do nich wkładać ponieważ otwory w pojemnikach są zbyt małe.

Dodaj komentarz