Rumianin, który napadł na 8-latkę zatrzymany

27 marca 2012r. | Drukuj

Gdyński sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, który w Gdyni Cisowej napadł na 8-letnią dziewczynkę. Dziewczynka została napadnięta w drodze ze szkoły. Mężczyzna trafi na trzy miesiące do aresztu.

fot. archiwum

Zatrzymany 20-latek z Rumi jest podejrzany o molestowanie 8-letniej dziewczynki wracającej ze szkoły do domu. Sytuacja miała miejsce w pobliżu stacji Szybkiej Kolei Miejskiej w Gdyni Cisowej. Policja o zdarzeniu dowiedziała się od ojca dziewczynki, która po napaści zadzwoniła do niego. Z relacji mężczyzny wynikało, że jego córka była molestowana seksualnie. Szef gdyńskich śledczych nie chce jednak ujawniać jakichkolwiek szczegółów, jest to bardzo delikatna sprawa, podkreśla. Jak poinformował rzecznik prasowy gdyńskiej policji Michał Rusak, podejrzany o to przestępstwo 20-letni mieszkaniec Rumi, nigdy dotąd nie był notowany przez policję. Zidentyfikowano go m.in. dzięki zapisom z miejskiego monitoringu. Decyzję o aresztowaniu mężczyzny podjął w niedzielę gdyński sąd. – Podjęliśmy taką decyzję wspólnie z prokuraturą, dla dobra dziecka. Mogę tylko powiedzieć, że doszło do przestępstwa na tle seksualnym, zagrożonego karą do 12 lat więzienia – powiedział Rusak. Mężczyźnie grozi 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze