W Miechucinie piwo lało się strumieniem

26 marca 2012r. | Drukuj

Trzysta butelek z piwem wypadło z jadącego tira na drodze krajowej nr 211 w Miechucinie. W wyniku wypadku uszkodzone zostały przejeżdżające samochody. Na szczęście nie było ofiar.

fot. Policja

Kolizja wydarzyła się w sobotę ok. godz. 14 na drodze wojewódzkiej nr 211 w Miechucinie w powiecie kartuskim. Na zakręcie z tira wypadł prawie cały załadunek – 300 skrzynek z piwem. Butelki z alkoholem wypadły wprost na jezdnię i uszkodziły kilka przejeżdżających samochodów. Butelki spadły na jadącego z przeciwka forda i bmw X6 i, a na kolejne najechały nadjeżdżające samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Z powodu rozbitego szkła  przez długi czas trasa była całkowicie zablokowana. Jak ustalili policjanci przyczyną zdarzenia był nieprawidłowo zabezpieczony przewożony ładunek. Kierowca ciężarówki został ukarany mandatem.

fot. Policja


Opublikowano w: KartuzyPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz