Sezon letni na gdańskim lotnisku

26 marca 2012r. | Drukuj

Odwiedź miasta Europy latem. Port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku co róż poszerza swoją ofertę lotów. Blisko 50 połączeń do wyboru w sezonie letnim. 

www.tanie-loty.com.pl

Nowy terminal zostanie otwarty dla pasażerów już w kwietniu, co za tym idzie większa liczba przewoźników i kierunków lotów do wyboru. W tegoroczne wakacje będzie można odwiedzić nie tylko rodzime miejscowości, za pośrednictwem nowych, tanich linii lotniczych ale i urokliwe miasta Europy oddalone parę godzin lotem od Gdańska.

W sezonie letnim na gdańskim lotnisku przybędzie 13 nowych połączeń: do Berlina (AirBerlin), Haugesund i Trondheim (Wizz Air), do Barcelony Girony (Ryanair), do Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Łodzi i Szczecina (OLT Express) oraz do Poznania i Aarhus (Eurolot). Z siatki znikną natomiast połączenia do Berlina, Bremy, Brukseli, Hamburga i Pragi, które w sezonie zimowym były realizowane przez OLT Jetair.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. lola pisze:

    Pełny godzinowy rozkład lotów z gdańskiego lotniska w sezonie letnim można sobie sprawdzić tutaj: http://www.tanie-loty.com.pl/sezon-letni-2012-tanie-loty-z-gdanska.html
    Fajne :)

Dodaj komentarz