40 000 złotych na start

24 marca 2012r. | Drukuj

Osoby zainteresowane uzyskaniem bezzwrotnej dotacji do 40 000 złotych na rozpoczęcie działalności gospodarczej mają na to szanse. Na początku wystarczy wypełnić ankietę zamieszczoną na stronie internetowej Powiatu Wejherowskiego.

www.wejherowo.podgik.pl

Wszyscy mieszkańcy powiatu wejherowskiego mogą wziąć udziału w ankiecie. Ankieta zwiera 14 krótkich pytań, których odpowiedź powinna zająć nie więcej niż 3 minuty. Informacje zamieszczone w niniejszej ankiecie są niezbędne do przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie w ramach Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, który ma na celu wsparcie otwarcia przez mieszkańców naszego powiatu własnej działalności gospodarczej poprzez udzielenie bezzwrotnej dotacji inwestycyjnej oraz cykl szkoleń, przygotowujących do funkcjonowania w biznesie.

Warunkiem realizacji projektu będzie uzyskanie dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Ankieta ma charakter anonimowy, jednak w przypadku wyrażenia zainteresowania otrzymaniem dotacji inwestycyjnej na rozpoczęcie działalności gospodarczej należy wpisać dane kontaktowe, w celu umożliwienia informowania przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie potencjalnych beneficjentów o możliwości ubiegania się o taką pomoc (opcja dobrowolna). Termin wypełniania ankiet to 31 marca br.

Ankieta


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz