Sopocka impreza zapadnie Anglikowi w pamięci

22 marca 2012r. | Drukuj

Policjanci z Sopotu zatrzymali kompletnie pijanego 36-letniego Anglika, który zdemolował przypadkowe auto. Podczas przesłuchania okazało się, że schował w jednym ze śmietników torbę, w której wiózł „rodzinne pamiątki”.

fot. Pomorska policja

W miniony wtorek rano policjanci  na gorącym uczynku zatrzymali wandala, który kopał z całej siły w zaparkowaną przy ul. Majkowskiego mazdę. Wandalem okazał się 36-letni Anglik. Miał w organizmie 2,6 promila. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj w południe mężczyzna został przesłuchany.  Wyjaśniał policjantom, że Sopot był tylko przystankiem w jego podróży z Norwegii, stwierdził też, że auto zniszczył  „bo było źle zaparkowane”. Podczas przesłuchania powiedział beztrosko rozmawiającemu z nim policjantowi, że w jednym ze śmietników w okolicy Al. Mamuszki zostawił torbę z pamiątkami rodzinnymi. W miejscu wskazanym przez 36-latka żadnej torby jednak nie było.

fot. Pomorska policja

Jak ustalili policjanci torbę z rzekomymi pamiątkami rodzinnymi znalazł jeden z sopockich pracowników miejskich. Policjanci znaleźli mężczyznę, który znalazł przy śmietniku porzuconą torbę. W torbie były m in. laptop, najprawdopodobniej złota biżuteria, monety oraz wyglądające na starodruki – książki. Zanim obywatel Anglii  odzyska torbę, policjanci muszą  ustalić, czy wszystkie te przedmioty rzeczywiście do niego należą.

Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący uszkodzenia mienia, za co grozi kara od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze