Chelsea Lębork zwycięzcą Lion Cup – Senior

20 marca 2012r. | Drukuj

Dziesięć zespołów z powiatu lęborskiego wzięło udział w turnieju halowej piłki nożnej „Lion Cup – Senior”. Zwycięstwo wywalczyła drużyna Chelsea Lębork.

fot. Sebastian Myszk

17 marca w hali widowiskowo-sportowej w Lęborku odbył się turniej halowej piłki nożnej „Lion Cup – Senior”. W imprezie organizowanej przez Sebastiana Myszk, Miasto Lębork i Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne uczestniczyło 10 zespołów z powiatu lęborskiego, które zostały rozlosowane na 2 grupy.

Grupa A: 1. Max-Bruk/Płotka Rekowo, 2. Metal-Rom Lębork, 3. Chelsea Lębork, 4.Lemat Zatorze, 5. Profarm Lębork.

Grupa B: 1.  AMG Lębork, 2. Celtic Eltom Lębork, 3. Grom Obliwice, 4. Zenit Zwae Redkowice, 5. Robex Zatorze.

W wyniku meczów eliminacyjnych z grupy A wyszli Max-Bruk/Płotka Rekowo, Chelsea Lębork, zaś z grupy B Grom Obliwce oraz Celtic Lębork.

W meczach półfinałowych Chelsea pokonała 1:0 Celtic natomiast w meczu Max-Bruk Rekowo – Grom Obliwice w regulaminowym czasie padł remis 1:1. Rzuty karne lepiej wykorzystywali zawodnicy z Rekowa i wywalczyli awans do wielkiego finału.

W „małym finale” Celtic Lębork pokonał Grom Obliwice 4-2. Natomiast w finale głównym spotkały się dwie najlepsze „ekipy” turnieju Chelsea Lębork  oraz Max – Bruk/Płotka Rekowo.

Mecz finałowy był wyrównany. Na 10 sekund przed końcem był remis 1:1 i wtedy to drużyna Chelsea wywalczyła rzut rożny. Mimo szczelnego krycia zawodników z Rekowa na 2 sekundy przed zakończenie meczu pada bramka. Była to bramka, która dała zwycięstwo w turnieju Lion Cup. Szczęśliwym strzelcem okazał się Adam Żuchowski.

Nadesłał: Sebastian Myszk


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz