Odpowiedzą za niszczenie samochodów [WIDEO]

19 marca 2012r. | Drukuj

Dwóch mężczyzn demolujących samochody na ulicach Lęborka zatrzymali w miniony weekend lęborscy policjanci. Obu sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Policja Lębork

Do pierwszego z zatrzymań doszło w piątek w Lęborku, gdzie 19-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku w momencie, gdy demolował zaparkowany samochód. Mieszkaniec Lęborka, który już miał konflikty z prawem, znajdował się pod wpływem alkoholu. W jego organizmie wykryto 1,5 promila alkoholu we krwi. Po wytrzeźwieniu policjanci postawili mu zarzut zniszczenia mienia poprzez wyrwanie lusterka w samochodzie audi.

Drugie, bardzo podobne zajście miało miejsce w sobotę. Wtedy to 29-latek zniszczył karoserię, wyłamał lusterko i zniszczył zderzak w samochodzie marki peugeot. Właściciel pojazdu wycenił straty na 2 tys. zł. Sprawca usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

[youtube_sc url=”http://youtu.be/88nxcN4rnCk”]


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz