ENERGA wyróżniona po raz drugi

18 marca 2012r. | Drukuj

Prestiżowe wyróżnienie dla Grupy ENERGA. Kampania „Świeć się na święta – z ENERGĄ” zdobyła nagrodę Impactor 2011 w kategorii „Niestandardowy Marketingowy Projekt Roku”.

Grupa ENERGA doceniona została za ubiegłoroczny plebiscyt na najpiękniejsze iluminacje świąteczne miast i domów. Projekt ten propagował energooszczędne i bezpieczne rozwiązania związane z oświetleniem przestrzeni miejskich oraz prywatnych posesji, a także miała na celu propagowanie marki dostarczającej najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce.

fot. media.energa.pl

Projekt „Święć się na święta” doceniony został za swoją niestandardową i chwytliwą koncepcję. Dzięki dwóm odrębnym konkursom –  plebiscycie miast i fotograficznemu konkursowi dla klientów indywidualnych – kampania przyciągnęła rzesze Polaków. Do konkursu zgłoszono ponad 100 miast i nadesłano ponad 3 tys. zdjęć.

Impactor to prestiżowy i zarazem najstarszy konkurs firm i projektów polskiego przemysłu reklamowego. Laureaci wybierani są przez Akademię Mediów i Reklamy, składającą się z seniorów rynku reklamowego i medialnego. Nad przebiegiem głosowania czuwa Firma Doradcza KPMG.

Nagroda Impactora Projektów przyznawana jest podmiotom w branży marketingowej, których programy oraz sposób wykorzystania narzędzi przy ich realizacji wzbudziły podziw i szacunek.


Opublikowano w: Praca i biznesWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz