Pożar kamienicy w Lęborku. Jedna osoba zginęła

16 marca 2012r. | Drukuj

W nocy doszło do pożaru mieszkania przy ul. Gdańskiej w Lęborku. Z ogniem walczyły dwa zastępy miejscowej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej, którym towarzyszył patrol policji oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku pożaru jedna osoba zginęła.

fot. archiwum

Pożar wybuchł w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Gdańskiej przed 2 w nocy. Strażacy podczas akcji ratowniczej znaleźli w jednym z mieszkań osobę poszkodowaną. Niestety mimo szybkiej ewakuacji z płonącego budynku i udzielenia pierwszej pomocy, mężczyzny nie udało się uratować. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon.

W sumie ewakuowano sześć osób, które wróciły do swoich mieszkań po kilku godzinach. Policja oraz strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, czynności wykonał również prokurator. Przyczyny pożaru pozostają nieznane.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz