Siatkarski maraton kadetów w Łebie

16 marca 2012r. | Drukuj

Drugi etap XIV Maratonu Piłki Siatkowej w Łebie należy do siatkarzy w kategorii kadet. Rozpocznie się 16 marca o godz. 13.00, a zakończy podsumowaniem i wręczeniem nagród 18 marca o godz. 13.00.

fot. sxc.hu

Maraton łebski jest największą tego typu imprezą w kraju i śmiało można powiedzieć, że również w Europie. W ciągu dwóch cyklów zawodów Łebę odwiedzi około 850 młodych siatkarzy z kraju i zagranicy m.in. z Olsztyna, Warszawy, Bielska Białej, Białej Podlaskiej, Szczecina, Kędzierzyna-Koźla, Kaliningradu (Rosja), Ladispoli (Włochy), Bydgoszczy, Elbląga, Bartoszyc, Gdańska, Białegostoku, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi i wielu innych miast.

Rozgrywki zespołów w kategorii kadet odbędą się w dniach 16-18 marca 2012 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łebie oraz na sali sportowej w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Łebie. Zespoły biorące udział w maratonie walkę toczyć będą o Puchar Burmistrza Miasta Łeby kontynuując święto piłki siatkowej w naszym powiecie.

Gośćmi honorowymi będą Paweł Riazanow, Wicekonsul Federacji Rosyjskiej w Gdańsku, którego obecność będzie z pewnością miłym zaskoczeniem dla zespołu siatkarzy z Kaliningradu DYNAMO. Imprezę obecnością swoją zaszczyci również bohater polskiego świata piłki siatkówkowej Ireneusz Mazur, były siatkarz, obecnie trener.

Wstęp na każdy z meczów jest bezpłatny.

 


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz