Więcej specjalistów od ropy i gazu na Pomorzu

14 marca 2012r. | Drukuj

Inżynieria Ropy i Gazu to unikatowe studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej, które rozpoczną się w marcu 2012 roku. Absolwenci posiądą wiedzę między innymi na temat eksploatacji złóż gazu łupkowego.

fot. Politechnika Gdańska

W połowie marca na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa PG ruszają studia podyplomowe Inżynieria Ropy i Gazu. To unikatowy na skalę kraju kierunek. Studia podyplomowe adresowane są do osób pragnących zdobyć wiedzę z zakresu nowoczesnych metod identyfikacji, eksploracji i eksploatacji złóż ropy i gazu – ze szczególnym uwzględnieniem zasobów w formacjach łupkowych, zarówno na obszarach lądowych, jak i morskich.

Absolwenci tych studiów nabędą kompetencje przydatne we współczesnym przemyśle naftowym, zwłaszcza w zakresie usług związanych z obsługą pól naftowych oraz serwisem urządzeń i platform wiertniczych. Studia trwać będą 2 semestry. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz dowód wpłaty za studia.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz