Gdynia – Utrudnienia w ruchu drogowym

12 marca 2012r. | Drukuj

Od marca do kwietnia na niektórych odcinkach dróg w Gdyni będą prowadzone prace drogowe. Sprawdź gdzie zanim utkniesz w korku.

sxc.hu

Zawężenie ul. Północnej wiąże się ze zmianą organizacji ruchu. W dniach 12-17 marca 2012 r. w związku z robotami drogowymi nastąpi zawężenie do jednego pasa ruchu ul. Północnej na odcinku od ul. Chylońskiej do przejazdu kolejowego. Na ul. Północnej na odcinku od ul. Chylońskiej do ul. Hutniczej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu. Przejazd z ul. Hutniczej do ul. Chylońskiej będzie odbywał się ulicami Piaskową i Pucką. Również utrudnienia w ruchu wystąpią w dniach od 12 do 22 marca na al. Zwycięstwa w związku z usuwaniem awarii kanalizacji deszczowej. Utrudnienia na odcinku od ul. Wielkopolskiej do ul. Stryjskiej na jezdni w kierunku centrum Gdyni. Występować będą miejscowe zawężenia lewego pasa ruchu. Ulica 3 Maja, to z kolei remont kanalizacji deszczowej. Od 12 marca do 6 kwietnia 2012 r. pomiędzy ul. Starowiejską a ul. 10 Lutego wykonywany będzie remont, który może powodować utrudnienia w ruchu.


Opublikowano w: GdyniaMotoGKTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz