Kolosy, czyli wielkie święto podróżników

10 marca 2012r. | Drukuj

Kolosy, prestiżowe wyróżnienia dla naszych podróżników, zostaną rozdane w Gdyni. Od piątku trwają tam 14. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Impreza zakończy się w niedzielę.

fot. internauta

Prestiżowe statuetki – Kolosy za podróżnicze dokonania roku 2011 w kategoriach „Podróże”, „Żeglarstwo”, „Alpinizm”, „Eksploracja jaskiń” oraz „Wyczyn roku” zostaną wręczone podczas 14. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Kapituła Kolosów, która spotyka się po raz 13. tradycyjnie przyzna również Super Kolosa za całokształt osiągnięć. Prezentacjom wypraw oraz pokazom zdjęć i filmów zgłoszonych do Kolosów i Fotoplastykonu towarzyszą salon sprzętu i odzieży outdoorowej oraz Salon Mediów Podróżniczych. Można na nim kupić książki, prasę i przewodniki, porozmawiać z autorami i zdobyć autografy.

Największa w Polsce doroczna impreza środowiska podróżniczego odbywa się w dniach 9-11 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. W niedzielę zostaną rozdane Kolosy.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz