Ruszył lęborski program Duża Rodzina 4+

09 marca 2012r. | Drukuj

50% zniżki na basen i lodowisko, ulga na wstęp do kina i do muzeum. Burmistrz Lęborka określił katalog ulg w ramach programu „Duża Rodzina 4+”.

fot. sxc.hu

Burmistrz Lęborka określił katalog ulg w ramach projektu „Duża Rodzina 4+”. Dzięki inicjatywie Urzędu Miasta rodziny wielodzietne będą miały łatwiejszy dostęp do miejskich instytucji sportowych i kulturalnych. Zarządzeniem burmistrza 50% ulga będzie przysługiwała na wystawy i imprezy organizowane w Muzeum w Lęborku oraz na Pływalnię Miejską i lodowisko przy Pl. Piastowskim. Rodziny wielodzietne skorzystają także z dopłaty 5 zł do biletów do Kina „Fregata”.

Karta ta, która jest efektem realizacja programu „Lębork Miastem dla Dużej Rodziny” na lata 2012-2014, przysługuje rodzinom wielodzietnym zameldowanym na terenie Gminy Miasto Lębork, która ma czworo lub więcej dzieci (w tym dzieci w rodzinie zastępczej i w rodzinnym domu dziecka) w wieku do 18 lub do 24 lat, kiedy dziecko uczy się lub studiuje.

Wraz z katalogiem ulg uchwalony został także regulamin wydawania i korzystania z karty oraz wzór wniosku o jej wydanie. Osoby zainteresowane otrzymaniem karty proszone są o zgłaszanie się do Referatu Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Lęborku pok. C2.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz