Najlepiej w dresie i adidasach do Teatru Muzycznego

24 marca 2012r. | Drukuj

Międzynarodowy Dzień Teatru obchodzony jest przez ponad sto narodowych ośrodków Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na całym świecie. Gdyński teatr organizuje w ten dzień, 27 marca niepowtarzalną podróż po Muzycznym.

mat. prasowe

Widz w krainie czarów, czyli po drugiej stronie teatru, tak zapowiada się happening zorganizowany w gdyńskim Teatrze Muzycznym. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru gospodarze przygotowali pełną wrażeń wycieczkę po teatrze. – Przyjdź i daj się prowadzić po najskrytszych zakamarkach Teatru. Zobacz miejsca, których nigdy nie widziałeś i ludzi, których nigdy wcześniej nie znałeś. Odwiedź siedem pięter Muzycznego i przekonaj się o niesamowitej sile drzemiącej w teatralnych murach. – zapowiadają organizatorzy.

Uczestników czeka trudna przeprawa gdzie dobra kondycja fizyczna z pewnością się przyda – Opary teatralnego absurdu mieszać się będą z rytmem rock’n’rolla, komicznych sytuacji i mrożących krew w żyłach wydarzeń. Obudź z nami Ducha Nowej Sceny – dodają pomysłodawcy happeningu. Dyrekcja Teatru uprzedza, że ze względu na trudne warunki związane z miejscami po których prowadzić będzie trasa wycieczki, prosimy o swobodny i wygodny ubiór, który może ulec lekkiemu przybrudzeniu. Wycieczka rozpocznie się o godzinie 19:05 wejściem przez bramę od strony morza.

 

 

 


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz