Maria Czubaszek na dzień kobiet w Rumi

05 marca 2012r. | Drukuj

W Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” w Rumi odbędzie się spotkanie z cyklu „Biesiada Literacka” z Marią Czubaszek.

smj-rumia.pl

 Maria Alicja Czubaszek jest polską pisarką i satyrykiem, autorką tekstów piosenek, scenarzystką, felietonistką i dziennikarką. Nazwisko Czubaszek zachowała po swoim pierwszym mężu. Maria Czubaszek posiada odważne poglądy na sprawy kobiece i partnerskie. W rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet przyznała, że dokonała dwóch aborcji. Od września 2008 prowadzi program internetowy „Magia Magla”, przegląd prasy kolorowej. Tematy kobiet nie są jej obce.

Ostatnia ukazana publikacja Marii Czubaszek nosi tytuł „Każdy szczyt ma swój Czubaszek wraz z Arturem Andrusem”. Artur Andrus wnikliwie przepytuje Marię Czubaszek z jej twórczości oraz burzliwego życia towarzyskiego i rodzinnego. Spotkanie w Domu Kultury w Rumi Janowie odbędzie się 7 marca o godzinie 19:00, jest zapowiedzią Dnia Kobiet. Dlatego szczególnie zaproszone są wszystkie Rumianki.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected].pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz