Kolejni złodzieje szyn zatrzymani

05 marca 2012r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, mieszkańców gminy Nowa Wieś Lęborska, którzy kradli szyny kolejowe. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. sxc.hu

W niedzielę kryminalni z lęborskiej Policji zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn (31 i 34 lata), którzy na nieczynnej już trasie kolejowej Rekowo – Obliwice, kradli szyny. Szyny zostały zabezpieczone i przekazane PKP a mężczyznom postawiono zarzuty kradzieży. W trakcie przesłuchań na komendzie mężczyźni przyznali się, że już dwa miesiące wcześniej w tym miejscu kradli szyny, które sprzedali w punkcie skupu złomu poza powiatem lęborskim. Łącznie zatrzymani ukradli szyny o wartości ponad 1800 zł na szkodę PKP.

Za kradzież mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Jest to już kolejne zatrzymanie sprawców kradzieży nieczynnych torowisk oraz złomu w powiecie lęborskim do jakich doszło w przeciągu miesiąca.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz