Znieważył policjantów – odpowie przed sądem

04 marca 2012r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali agresywnie zachowującego się mężczyznę, który naruszył ich nietykalność oraz znieważył słowami wulgarnymi. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

www.lebork.policja.gov.pl

W nocy na Pl. Pokoju policjanci podjęli interwencję w związku z piciem alkoholu przed młodego mężczyznę. Podczas legitymowania pijany 26 letni lęborczanin był agresywny wobec policjantów i zaczął wyzywać używając wobec nich słów wulgarnych. – Z uwagi na niereagowanie na polecenia do zachowania zgodnego z prawem i dalszy atak słowny oraz usiłowanie uderzenia policjanta i szarpanie go za mundur, mężczyzna został zatrzymany. W trakcie zatrzymywania 26 latek był nadal agresywny i policjanci użyli wobec niego chwytów obezwładniających i kajdanek. Pijany awanturnik dzisiaj trzeźwieje w policyjnym areszcie – wyjaśnia lęborski policjant.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty znieważenia policjantów i naruszenia ich nietykalności, za co może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz