Jak zarządzać designerskimi projektami?

28 lutego 2012r. | Drukuj

Centrum Designu Gdynia zaprasza młodych projektantów i przedsiębiorców do udziału w projekcie Integracja i edukacja studentów, absolwentów oraz MŚP w zakresie zarządzania designem. Światowej klasy eksperci poprowadzą warsztaty dla 30 osób, podczas których podpowiedzą, jak zarządzać designerskimi projektami. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca.

fot. Sesja w Wismarze - kwiecień 2011/mat. prasowe

fot. Sesja w Wismarze – kwiecień 2011/mat. prasowe

Celem projektu jest integracja młodych projektantów i biznesmenów. Pierwsi często nie wiedzą, jak prowadzić biznes, wdrożyć swój pomysł do produkcji, a następnie sprzedawać go i promować. Drudzy z kolei nie widzą w designie potencjału biznesowego. W warsztatach mogą wziąć udział studenci kierunków projektowych (architektura, wzornictwo), biznesowych, technicznych oraz przedsiębiorcy działający w branży kreatywnej, prowadzący działalność gospodarczą nie dłużej niż rok od ukończenia studiów. Zagadnienia dotyczące zarządzania designem poruszą eksperci podczas serii międzynarodowych warsztatów, które odbędą się w Wismarze (Niemcy), Gdyni i Malmö (Szwecja).


Opublikowano w: GdyniaPraca i biznesTrójmiasto
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz