Znamy kandydatki na Miss Błękitnej Krainy [ZDJĘCIA]

27 lutego 2012r. | Drukuj

Drugi casting do lęborskiej gali Miss Polski okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziewczyn chętnych do udziału w najpopularniejszym konkursie piękności zgłosiło się o wiele więcej niż za pierwszym razem. Jury miało w kim wybierać.

Zobacz także: Casting do Miss Polski 2013 w Lęborku >>

fot. GK

W dwóch castingach wzięło udział niemal 30 dziewczyn. Spośród nich jury wybrało 20 najładniejszy w dwóch kategoriach – nastolatek do 17 lat oraz dorosłych. To one powalczą o tytuł najpiękniejszej w naszym regionie. Miss Błękitniej Krainy będzie miała szansę wystąpić na głównej gali  konkursu w Warszawie. Wszystko zależy od jej występów w kolejnych etapach imprezy.

Zobacz także: Casting do Miss Polski 2013 w Lęborku >>

Gala Miss Polski Błękitnej Krainy 2012 odbędzie się 31 marca. Organizatorzy zapowiadają, że imprezę poprowadzi znany z telewizji Conrado Moreno. W planach jest także wiele atrakcji dla publiczności.

Galeria

fot. GK


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Sabina pisze:

    Najpiękniejsza to Pani z numerem 28:)

Dodaj komentarz