Gdańszczanka promuje bieliznę Victoria’s Secret

22 lutego 2012r. | Drukuj

Magdalena Frąckowiak oficjalnie została „Aniołkiem” Victoria’s Secret, producenta luksusowej damskiej bielizny, odzieży i kosmetyków. Większość modelek może tylko pomarzyć o tak prestiżowym angażu.

fot. VS

Aniołkami VS były między innymi Gisele Bundchen, Tyra Banks czy Heidi Klum. Teraz i gdańszczanka dołączyła do grona najpiękniejszych. Magdę możemy zobaczyć w nowej kolekcji Victoria’s Secret na lato 2012. Pięknie prezentuje się w strojach kąpielowych. Wzięła również udział w filmie promującym kampanię.

 Magdalena Frąckowiak zajmuje 17 miejsce na liście światowych modelek „Top 50 Models” w 2010 roku. W 2007r. została twarzą Ralpha Laurena.

Pokazy mody Victoria’s Secret w przeciągu ostatniej dekady stały się największym przedsięwzięciem w świecie mody. Oglądają je miliony osób na całym świecie. Nie każda modelka może wziąć w nich udział, na pewno nie takie, które są bardzo szczupłe. VS promuje kobiety z lekkimi zaokrągleniami.

Galeria

 fot. Victoria’s Secret


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz