Policjanci zdemolowali dom dziecka w Lęborku

21 lutego 2012r. | Drukuj

Skandaliczne ekscesy z udziałem policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku rozegrały się dzisiaj w lęborskim domu dziecka. Funkcjonariusze po służbie zorganizowali imprezę, na której doszło do awantury i zdemolowania pomieszczenia, w którym przebywali.

Czytaj także: Co wydarzyło się w domu dziecka – policja wyjaśnia >>

fot. archiwum - policja.pl

Policjanci z gdańskiej komendy na kilka dni zostali oddelegowani do służby na terenie Lęborka, gdzie mieli wspomóc miejscowych stróżów prawa. O godzinie szóstej rano skończyli patrole i udali się do placówki opiekuńczej, w której zakwaterowało ich starostwo powiatowe.

-Doszło do dewastacji jednego z pomieszczeń, kilku krzeseł oraz drzwi – poinformował Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy lęborskiej Komendy Powiatowej. – Wyczuwalna była od nich woń alkoholu, jednak odmówili badania alkotestem. Czekamy na przybycie ich przełożonych z Komendy Wojewódzkiej.

Za takie zachowanie policjantom może grozić nawet dyscyplinarne zwolnienie z pracy.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz