Poszukiwane są stare zdjęcia miasta Reda

21 lutego 2012r. | Drukuj

W tym roku miasto Reda kończy 45 lat. Z tej okazji urzędnicy poszukują zdjęć przedstawiających miasto. Każdy kto jest w posiadaniu starych fotografii może przyczynić się do stworzenia ciekawej dla mieszkańców wystawy.

reda.pl

 Urzędnicy zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców o udostępnienie starych zdjęć z życia miasta, które przedstawiają wydarzenia, miejsca i ludzi z 45- lecia Miasta Redy. Udostępnione zdjęcia posłużą do przygotowania wystawy na Dni Redy 2012 – „45 lat Redy w Fotografii”, a następnie będą dostępne w internetowej galerii. Zdjęcia z opisem miejsca wykonania oraz imieniem i nazwiskiem autora, bądź właściciela można wysyłać e-mailem na adres: [email protected] lub osobiście do Urzędu Miasta.

Urzędnicy zastrzegają, że w przypadku gdy na zgłaszanych zdjęciach widnieją rozpoznawalne osoby Mieszkaniec jest zobowiązany uzyskać zgodę tych osób na opublikowanie i publiczną prezentację fotografii oraz na żądanie Urzędu przedstawić taką zgodę na piśmie.

Użyte do „Wystawy” zdjęcia będą również prezentowane na stronie internetowej należącej do przygotowujących wystawę: Urzędu Miasta Redy (www.reda.pl) oraz dwóch redzkich Stowarzyszeń: Kunszt (www.kunsztreda.pl) oraz Nadmorska Grupa Fotograficzna (www.nadmorskagf.pl). Zdjęcia można dostarczyć do 16 – go kwietnia 2012.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz