Lęborska orkiestra szuka muzyków

29 lutego 2012r. | Drukuj

Orkiestra Dęta „Ziemia Lęborska” i Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” ogłasza nabór na muzyków oraz dziewczęta, które chcą zasilić szeregi grupy mażoretek przy orkiestrze.

fot. archiwum GK

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej orkiestry – mówi Wiesława Wojciechowicz, choreograf orkiestry. – Szukamy nie tylko osób z wykształceniem muzycznym, ale także osób, które chcą się nauczyć grać i tańczyć.

Orkiestra Dęta  „Ziemia Lęborska” jest jedyną tego typu grupą w powiecie lęborskim. Swoją grą urozmaica wiele imprez na terenie powiatu i nie tylko.

– Orkiestra to przede wszystkim wspaniała przygoda – dodaje Wiesława Wojciechowicz. – Wielokrotnie mieliśmy okazje do koncertowania poza granicami naszego kraju. Zapraszamy wszystkich muzyków do spróbowania swoich sił w szeregach orkiestry.

Nabór odbędzie się w sobotę 3 marca w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy alei Niepodległości 6. Początek o godzinie 12:00. Osoby, które zostaną przyjęte do orkiestry, będą miały zapewnioną bezpłatną naukę gry na instrumentach.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz