Już w niedzielę drugi casting do Miss Polski

25 lutego 2012r. | Drukuj

Kolejna szansa dla lęborczanek na zdobycie tytułu Miss Polski 2012. W najbliższą niedzielę 26 lutego w Willi Babilon Astoria odbędzie się druga tura castingu. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę oraz wyjątkową okazję na osiągnięcie sukcesu.

fot. tandem-foto.pl

Po pierwszym castingu do Miss Polski, organizatorzy zadecydowali, że w Lęborku jest jeszcze wiele pięknych dziewczyn, które powinny dostać szansę startu w prestiżowym konkursie piękności. Dlatego też uzgodniono, iż kolejny casting odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 16.00, ponownie w Willi Babilon Astoria. Tu ostatecznie zapadnie decyzja, które z pięknych lęborczanek wezmą udział w regionalnej gali Miss Polski Błękitnej Krainy 2012, która odbędzie się 31 marca.

– Zaproponowałem, aby zorganizować kolejny casting. Chcemy dać szansę udziału wszystkim pięknym dziewczynom z Lęborka. Naprawdę nie ma się czego wstydzić, a można wiele zyskać  – mówił po pierwszym castingu Henryk Czoska, przedstawiciel firmy Impressario organizującej wybory miss w Polsce.

Warunkiem udziału w castingu jest pobranie, wypełnienie oraz odesłanie ankiety zgłoszeniowej (kontakt pod adresem mailowym [email protected]). Chętne kandydatki proszone są o zabranie ze sobą na casting: sukienki koktajlowej, butów na wysokim obcasie oraz dwuczęściowego stroju kąpielowego.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 691 512 402.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz