Bomby w wejherowskim szpitalu nie było

20 lutego 2012r. | Drukuj

Pirotechnicy przeszukali teren szpitala w Wejherowie i nie znaleźli ładunku wybuchowego. Informacja o jego podłożeniu okazała się fałszywa. Teraz policja poszukuje osoby, która przesłała wiadomość o bombie do szpitala.

fot. wejherowo.pl / Wiesław Stępień

Do szpitala około godziny 11 ktoś przesłał SMS z informacją, że podłożono tam bombę. Policja przeprowadziła częściową ewakuację. Wyprowadzono personel, osoby oczekujące na zabiegi oraz odwiedzających. W budynku pozostali pacjenci już wcześnie hospitalizowani. Na szczęście, okazało się, że groźba była fałszywa.

Teraz policjanci ustalają numer, z którego przesłano wiadomość. Za wprowadzenie w błąd służb i narażenie na niebezpieczeństwo życia pacjentów, osobie która się tego dopuściła może grozić nawet kilkanaście lat więzienia. Bardzo prawdopodobne jest także to, że zostanie obciążona kosztami akcji poszukiwania bomby i ewakuacji szpitala.

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=3Thn8OBRc2o]


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. nikt pisze:

    Jak dobrze ale czy to prawda ?

  2. monia pisze:

    złapać tego dowcipnisia i zamknąć. niech ma nauczkę by więcej nie wpadał na tak durne pomysły!

Dodaj komentarz